Jesteś tutaj: Start / Rekrutacja

Zapisy do klasy I na rok szkolny 2018/2019

Szkoły Podstawowej im. ks. Czesława Przystasia w Lutoryżu

ogłasza w dniach od 1.03 do 23.03.2018 roku zapisy do klasy I na rok szkolny 2018/2019

Druk zgłoszenia (dla dzieci z obowdu szkoły) lub wniosku o przyjęcie dziecka (dla dzieci spoza obwodu) można pobrać w gabinecie dyrektora, od wychowawców grupy przedszkolnej lub ze strony internetowej szkoły.

Zgłoszenia i wnioski należy złożyć w gabinecie dyrektora w nieprzekraczalnym terminie do 23 marca 2018 r., w godzinach pracy dyrektora.

Informacje o zasadach rekrutacji można uzyskać ze strony www.splutoryz.szkolnastrona.pl, u dyrektora lub pod nr tel. 17 871 41 32.

W przypadku wyboru innej szkoły niz Szkoła Podstawowa w Lutoryżu - dotyczy dzieci z obwodu szkoły, rodzice proszeni są o przekazanie informacji, do której szkoły dziecko będzie uczęszczać.

Serdecznie Zapraszam !