Wyszukiwarka

Wyszukiwarka

Jesteś tutaj: Start / Zajęcia dodatkowe

Zajęcia dodatkowe

 

Zajęcia wspomagające i rozwijające

prowadzone w roku szkolnym 2018/2019

 

L.p.

Rodzaj zajęć

Prowadzący

Dzień tygodnia

Godz.

 

1.

 

Zajęcia wyrównawcze

 

Kinga Majchrowska

 

poniedziałek

 

12.50-13.35 

 

 

2.

 

Zajęcia korekcyjno-kompensacyjne

(grupa młodsza)

 

Jadwiga Stopa

 

środa

 

13.40-14.00

 

 

 

3.

 

Zajęcia korekcyjno-kompensacyjne (grupa starsza)

 

Katarzyna Jajuga

 

piątek

 

14.30-15.15 

 

 

4.

 

Ortografii nigdy dość – zajęcia rozwijające

 

Jadwiga Stopa

 

wtorek

 

12.00-12.45 

 

 

5.

 

Informatyczne  ABC

 

Krzysztof Gątarski

 

czwartek

 

13.40-14.25

 

 

6.

 

Rosyjskie ABC dla klas młodszych

 

Karolina Patroś

 

czwartek

 

12.50-13.35 

 

 

7.

 

Zajęcia teatralne

 

Karolina Patroś

 

wtorek

 

12.50-13.35 

 

 

9.

 

Zajęcia wyrównawcze

z matematyki i fizyki

 

 

Elżbieta Broda

 

czwartek

 

7.10-7.55 

 

 

10.

 

Zajęcia rozwijające – przygotowanie do

egzaminu z języka angielskiego

 

 

Ewelina Kliś-Doniesiewicz

 

poniedziałek

 

7.10-7.55 

 

 

11.

 

„Z matematyką  pod rękę” – zajęcia rozwijające z matematyki

 

Joanna Kozioł

 

poniedziałek

 

13.40-14.25 

 

 

12.

 

„Nudzie się  nie damy, bo na fletach gramy”

 

Kinga Majchrowska

 

poniedziałek

 

13.40 – 14.25 

 

 

13.

 

Zajęcia rozwijające z języka polskiego

 

Marta Ryba

 

środa 

 

 

12.50- 13.35

 

14.

 

Zajęcia rozwijające z historii

 

Łukasz Gajdek

 

poniedziałek

 

7.10-7.55 

 

 

14.

 

Drużyna Patriotyczno-Regionalna

 

Łukasz Gajdek

 

piątek

 

14.30 – 15.15 

 

 

15.

 

Zajęcia rozwijające z plastyki

(grupa starsza)

 

 

Dorota Gołojuch

 

poniedziałek

 

14.30-15.15 

 

 

16.

 

Zajęcia wyrównawcze z języka polskiego kl. IV

 

Alina Ladzińska

 

czwartek

 

12.50-13.35 

 

 

17.

 

Zajęcia rozwijające z języka polskiego  kl. VIII

 

Alina Ladzińska

 

wtorek

 

7.10-7.55 

 

 

18.

 

Rosyjskie ABC dla klas starszych

 

Alina Ladzińska

 

piątek

 

13.40 – 14.25 

 

 

19.

 

Szkolne Koło Sportowe

 

Dorota Gołojuch

 

wtorek,

czwartek

 

13.40 – 14.25 

 

 

 

20.

 

Szkolne Koło Miłośników Golfa

 

Dorota Gołojuch

 

wtorek

 

14.30-15-15 

 

 

21.

  

 

Ruchu nigdy dość- zajęcia sportowe

 

Bogumił Wnęk

 

poniedziałek

 

14.30-15.15

 

22.

 

Polska i świat – zajęcia rozwijające

 

 

Katarzyna Rozborska-Worek

 

poniedziałek

 

14.30-15.15

 

23.

 

„English is useful”  - zajęcia rozwijające z języka angielskiego dla kasy V

 

Ewelina Kliś-Doniesiewicz

 

środa

 

13.45-13.30 

 

 

24.

 

„Trzecioteścik tuż, tuż…” Zajęcia rozwijające.

  

 

Marcelina Gadomska-Pulter

 

wtorek

 

12.50- 13.35

 

25.

 

Plastyczne pierwsze kroki. 

 

 

Marcelina Gadomska-Pulter

 

poniedziałek

 

12.50-13.35

 

 


Przejdź do góry