Środa, 2024-04-17

Imieniny: Anicety, Klary

Zakończenie roku szkolnego

Zakończenie zajęć dydaktycznych to bardzo radosny moment dla uczniów i nauczycieli. Jest to dzień podsumowania wielomiesięcznej pracy uczniów i nagrodzenia tych, którzy uzyskali najlepsze wyniki w nauce i godnie reprezentowali szkołę. Ukoronowaniem tej pracy są uczniowskie świadectwa, a te z czerwonym paskiem mogą być powodem do dumy.

Wraz z uczniami cieszymy się z rozpoczęcia wakacji, a wszystkim Nauczycielom i Pracownikom szkoły życzymy wszelkiej pomyślności, wielu sukcesów oraz satysfakcji z wykonywanej pracy.
Słowa podziękowania i najlepsze życzenia kierujemy również do wszystkich Rodziców, którzy zawsze wspierają działania szkoły, służą swoją radą i pomocą. Wszystkim życzymy udanych i bezpiecznych wakacji oraz powrotu do szkoły po wakacjach z radością i zapałem do dalszej pracy.